Atacert olarak biz, uzman mühendis kadromuz ve uluslarası sektör deneyimlerimiz ile makine muayenelerinizi gerçekleştirmek için gereken tüm desteği vermekteyiz. Makine muayeneleriyle ilgili detaylı bilgiyi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu yazımız da makine muayeneleriyle alakalı kısa bilgilere yer vereceğiz. Kafanıza takılan herhangi bir durum olması durumunda bizimle iletişime geçiniz. Konusunda uzman olan mühendislerimiz sizleri aydınlatmaktan mutluluk duyacaktır. Makine muayeneleri dendiği zaman kapsadığı alan oldukça geniştir. Bu konu bir çok makineyi kapsayabilmektedir. Her makinenin kendine göre muayenesi vardır. Bunun yanı sıra her makinenin muayene standartı için de belirlenmiş kurallar vardır. Belirli otoritelerin belirlemiş olduğu bu standartların her makineye ayrı bir şekilde uygulanması da mecburidir.  Atacert olarak biz makine muayeneleri konusunda her makinenin kendi standartına göre muayeneleri gerçekleştirmekteyiz. Makine muayeneleri periyodik olarak uygulanmaktadır. Periyodik ve düzenli uygulanmayan muayeneler sonucunda ceza yaptırımları uygulanır. Ceza yaptırımlarının uygulanması mecburidir. Makine muayeneleri sınıfına girecek makinelerden bazılarını listelemek gerekirse eğer;

Ambalaj Makineleri.

●   Gıda Makineleri.

●   Tekstil Makineleri.

●   Metal İşleme Makineleri.

●   Plastik İşleme Makineleri.

●   Tarım Makineleri.

●   Isıtma-Soğutma Sistemleri.

●   Yük ve Eşya Taşıma Sistemleri.

●   Pompalar.

●   Kaynak Makineleri.

●   Takım Tezgahları.

●   Özel Sanayi Makineleri.

Bunun dışında sizin işletmenizde, tesisiniz de bulunan herhangi farklı bir makine var ise bu konu hakkında görüşmek için bizimle iletişime geçiniz. Bunun dışında iş makineleri yada yürüyen merdiven/bantlar da makine muayeneleri başlığı altına alınabilecek konulardır. Bu liste oldukça uzatılabilir.

Muayene konusunda sadece hizmet verdiklerimiz yukarıda ki listeylede sınırlı değildir. Atacert belgelendirme ve muayeneler konusunda uzman kadrosuyla hizmet veren bir firmadır. Belgelendirme konusunda hangi firma ile çalışacağınız konusunda kafanız karışı olabilir.

Piyasada bu konuda hizmet veren bir çok firma bulunduğu doğrudur. Kendi firmanızın hangisi olacağını seçerken o firmanın yetki belgelerini mutlaka görmek isteyin. Bunun dışında daha önce çalıştıkları referans derecesinde size gösterebilecekleri şirketleri ve firmanın yaptığı işleri de inceleyebilirsiniz. Biz Atacert olarak bu taleplerde bulunan müşterilerimizin taleplerini yerine getirip güven çerçevesinde çalışmayı tercih eden bir firmayız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@atacert.com mail adresimizden yada 0 (850) 840 38 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (850) 840 38 74 Whatsapp Destek