1) Eğitimin Amacı: Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının genel uygulama kurallarının anlatımı ve oluşturulacak olan Kalite Yönetim Sisteminin nasıl olacağının, standardın maddelerine karşılık oluşturulması gereken dokümanlar ve bu dokümanların sağlaması gereken şartların açıklanması teorik ve uygulamalı, örnekleme yapılması amaçlanmaktadır.

2) Eğitimin İçeriği: Eğitim sırasında yeri olan Terim ve Tariflerin anlatılması. Yönetim şartları, Yönetim sistemi, Atıf yapılan standartlar, Terimler, tarifler, Yönetim koşulları, Yönetim sistemi, Kalite el kitabı, Prosedürler, Talimatlar, Dış kaynaklı dokümanlar, Doküman listeleri, Dokümanların kodlanması, Dokümanların kontrolü, Kayıtlar, Taleplerin, sözleşmelerin ve tekliflerin kontrol edilmesi, Deneylerin ve Kalibrasyonların Taşerona verilmesi, Hizmetlerin ve malzemelerin satın alınması.

Müşteriye hizmet, Şikayetler, Uygun olmayan deney ve/veya kalibrasyon işleminin sağlaması, İyileştirme, Düzeltici ve Önleyici faaliyetler, Kayıtların kontrolü, İç tetkikler, Yönetimin gözden geçirmesi, Standardın 5 maddesinin anlatılması teorik olarak, pratik uygulama yaptırılması ve örnekleme yapılması, Teknik şartlar Genel, Personel, Yerleşim ve Çevre şartları, Deney ve Kalibrasyon metotları ve metodun geçerli kılınması, Cihazlar, Ölçümlerin izlenebilirliği, Örnek alma, Deney örneklerine ve kalibrasyona gelen cihazlara yapılan işlemler, Deney ve Kalibrasyon sonuçlarının kalitesinin garantisi, Sonuçların rapor haline getirilmesi.

3) Eğitim Teknikleri: Anlatım, Örnek olaylar, Diyaloglar, Takım sunumları.

4) Bu eğitimi  tamamladığınızda: ISO 17025 Laboratuvar akreditasyonu için sisteminin kurulması ve uygulanması süreci hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

5) Bilgi Almak İçin: Başvuru veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşınız. ATACERT Belgelendirmenin uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile sorularınıza cevap verelim.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@atacert.com mail adresimizden yada 0 (850) 840 38 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (850) 840 38 74 Whatsapp Destek