1) Eğitimin Amacı: ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimi ile gıda üretim zincirinde bulunan kuruluşların, tedarik zincirinin bütün evrelerinde gıda güvenliği yönetiminin şartlarını elverişli hale getirilmesini temin edebilmek için gıda üzerindeki güvenlik tehlikelerini yönetmeye yönelik bir sistemin nasıl kurulacağı ve yönetileceği konusunda temel bilgilerin aktarımının sağlanmasıdır.

 2) Eğitimin İçeriği: ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi standardına bağlı kalarak, yönetim sisteminin kurulmasına dair eğitim uygulamaları ile birlikte verilecektir.

 3) Eğitime Kimler Katılabilir: Mevcut yönetim sistemlerini, gıda güvenliğini de kapsayacak halde genişletmek isteyen yöneticiler, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sisteminin kurulması, uygulanması, iyileştirilmesi ve izlenmesinde rol alacak olan personeller.

4) Eğitim Teknikleri: Anlatım, Örnek olaylar, Diyaloglar, Takım sunumları.

5) Bu eğitimi  tamamladığınızda: Gıda güvenliği yönetim sisteminin, ISO 22000 standardı ve uygulamaları hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

6) Bilgi Almak İçin: Başvuru veya daha fazla bilgi almak için lütfen iletişim adreslerimizden bize ulaşınız. ATACERT Belgelendirmenin uzman kadrosu ve deneyimli çalışanları ile sorularınıza cevap verelim.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bizlere info@atacert.com mail adresimizden yada 0 (850) 840 38 74 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizi Arayın
0 (850) 840 38 74 Whatsapp Destek